Naši partneři

Spolupracujeme s odborníky ve svém oboru.

Každý jsme trochu jiný a stejně tak se liší i naše zdravotní problémy. Abychom Vám byli schopni zaručit odpovídající individuální řešení, spolupracujeme s dalšími lékaři a odborníky. Díky aktivní spolupráci specialistů nabízíme možnosti, které jinde nenajdete.

partner-varomed

Varomed

Varomed prodává speciální obuv, určenou především pro nemocné, zraněné nebo deformované nohy. Obuv Varomed je ale vhodná pro všechny, kteří hledají komfort pro své nohy.

Obuv lze naměřit individuálně na naší kamenné prodejně. Individuální měření si prosím předem domluvte na tel. čísle: 724 671 108 v době od 9 do 16 hodin. Děkujeme vám.

 

partner-liberec

Ortopedická protetika Liberec

Tato společnost vyrábí ortopedické a protetické pomůcky na míru za použití moderních materiálů a technologií.

Pokud potřebujete nebo zkrátka chcete ty nejkvalitnější pomůcky, náš partner Vám je vyrobí přesně podle odebraných měrných podkladů tak, aby Vám maximálně vyhovovaly.  

 

DMA Praha I

DMA Praha s. r. o.

Na našem trhu působí firma DMA Praha s.r.o. již od roku 1998 a v současné době je jedním z největších dovozců a prodejců kompenzačních, ortopedických a rehabilitačních pomůcek pro seniory a tělesně postižené na českém trhu. 

Je naším partnerem v oblasti kompenzačních pomůcek. Společně Vám zajistíme dodání Vaší pomůcky maximálně do tří pracovních dnů